Odczarujmy klasówki, czyli nie taki straszny sprawdzian, jak go malują

Описание к видео Odczarujmy klasówki, czyli nie taki straszny sprawdzian, jak go malują

Od dawna jest wiele opinii na temat zasadności robienia klasówek. Niektórzy muszą (zarządzenie odgórne), a nie chcą ich robić, niektórzy nie muszą, a chcą, niektórzy muszą i chcą, a niektórzy nie muszą i nie chcą. Jeśli potraktujemy klasówkę jako formę pracy, może stać się nie tylko sprawdzianem umiejętności, ale także autodiagnozą ucznia, diagnozą dla nauczyciela, sposobem na podniesienie poziomu wiedzy i kształtowanie kompetencji miękkich oraz rozgrywką i rozrywką edukacyjną. O pracach klasowych w klasach I-III SP i nadawaniu im nowej definicji i znaczenia opowiadała podczas INSPIR@CJI WCZESNOSZKOLNYCH 2024 Barbara Taniewicz ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chotomowie.
‪@terazedukacja‬

***
Organizatorami zorganizowanej w dniach 23-24 marca 2024 w Warszawie konferencji INSPIR@CJE WCZESNOSZKOLNE 2024 byli: Edunews.pl, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy THINK! oraz Think Global sp. z o.o.

Partnerem merytorycznym była społeczność nauczycieli: Superbelfrzy RP.

Partnerem głównym konferencji był Samsung Polska.
Partnerami konferencji byli: Eduko, Fundacja Medicover & FitSchool, Fundacja Szkoła z Klasą & Asy Internetu, Learnetic, Moje Bambino, Nowa Era, Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog, oraz Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń.
Współpraca: Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy, FAST Heroes, IT Edu.

Więcej informacji o konferencji na www.edunews.pl.

Комментарии

Информация по комментариям в разработке