Nowoczesna tożsamość – Człowiek 3.0 - Bruno Żółtowski (audio)

Описание к видео Nowoczesna tożsamość – Człowiek 3.0 - Bruno Żółtowski (audio)

Interesujesz się psychologią? Zajrzyj też na naszego bloga:
- www.psyche.swps.pl

Treści, które udostępniamy na tym kanale możesz słuchać również w formie podcastów na:
- Spotify: https://open.spotify.com/show/5cGf88v...
- iTunes: https://itunes.apple.com/us/podcast/s...
- SoundCloud:   / swpspl  
- Lecton: https://lectonapp.com/podcast/e2bfa63...

Współczesny człowiek tworzy własną markę osobistą, korzysta z dóbr rynku rozwoju osobistego, buduje własną niezależność, poszukuje kontaktu z wewnętrznym dzieckiem etc. Próba bycia indywidualistą, kreowania siebie, przy jednoczesnym odpowiadaniu na potrzeby otaczającego świata powodują interesujące dysonanse, z którymi Człowiek 3.0 boryka się każdego dnia, zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Podczas wykładu zostały poruszone kwestie poszukiwania własnej tożsamości. Prowadzący wraz ze słuchaczami przyjrzał się, między innymi, sposobom jakie wykorzystujemy, aby zbudować siebie, a także naszym wysiłkom i próbom odróżnienia się od innych ludzi. Próbowaliśmy odpowiedzieć na pytanie co robić, aby sprostać oczekiwaniom współczesnego świata, zachowując przy tym stabilność i wewnętrzny spokój.

O prelegencie:

mgr Bruno Żółtowski - psycholog biznesu, trener, coach. Pracuje głównie z managerami, zarówno indywidualnie, jak i w grupie. Uczy nowych kompetencji, wspiera w podejmowaniu decyzji, pomaga wprowadzać zmiany. Pracuje dla międzynarodowych korporacji, prowadząc sesje coachingowe dla dyrektorów, managerów i specjalistów, a także jako asesor w procesach ACDC. Wykorzystuje doświadczenia zawodowe zdobyte w pracy psychologa, trenera biznesu, wykładowcy i przedsiębiorcy, co pomaga mu syntetyzować wiedzę i skuteczniej rozumieć problemy Klientów. Przeprowadził 12000 godzin szkoleń oraz ponad 2000 godzin sesji coachingowych. Współtworzył ogólnopolską firmę edukacyjną, która z kilkuosobowej grupy rozwinęła się w ponad stuosobową organizację. Szkolił trenerów i superwizował ich pracę, był odpowiedzialny za proces doboru, przygotowanie i monitoring zespołu trenerskiego.

O cyklu "Współcześni romantycy":

Spotkania organizowane przez Muzeum Pana Tadeusza i Uniwersytet SWPS mają formę wykładów bądź warsztatów prowadzonych przez specjalistów, psychologów i trenerów, wykładowców Uniwersytetu SWPS.
Sztuka jest narzędziem poznawania siebie i świata. Muzeum to nie tylko miejsce, w którym prezentowane są historyczne eksponaty, jest ono również przestrzenią dialogu, inspiracji i rozwoju. Punktem odniesienia dla cyklu Współcześni romantycy jest szeroko rozumiana postawa romantyczna i stereotypy z nią związane. Romantyczny bohater bywa buntownikiem, cierpiętnikiem, melancholikiem, samotnikiem, szaleńcem, ale także bojownikiem, szpiegiem i przywódcą.

#współczesność #tożsamość #psychologia

Комментарии

Информация по комментариям в разработке